Zamek szyfrowy do szaf ubraniowych, BHP, pracowniczych plastykowy front

Innowacyjny zamek szyfrowy posiadający 10000 kombinacji. Wyposażony w wysokiej jakości bębenek z 4000 kombinacji oraz funkcją identyfikacji kodu. Zamek tulejkowy z mechanizmem szyfrowym, przeznaczonym do stosowania meblach metalowych - szafy, szafki ubraniowe, BHP, pracownicze, schowkowe, ale też w skrzynkach, skrytkach. Pasuje do otworów o średn. 19/16 mm. 

119,00 zł netto146,37 zł brutto

119,00 złnetto za 1

146,37 zł brutto za 1

Nowy produkt

Opis

Innowacyjny zamek szyfrowy to wysokie bezpieczeństwo, funkcjonalność, solidny i nowoczesny wygląd. W standardzie 10000 kombinacji. Dodatkowo wyposażony w wysokiej jakości bębenek z 4000 kombinacji oraz funkcją identyfikacji kodu, wyposażony w nierdzewną kapkę, przesłonę przeciwpyłową oraz dla zapewnienia optymalnej obsługi - miękki w dotyku kołnierz. Z tyłu obudowy umieszczono przełącznik dostosowujący zamek do drzwi na zawias prawy bądź lewy. Zamek tulejkowy z mechanizmem szyfrowym, przeznaczonym do stosowania meblach metalowych - szafy, szafki ubraniowe, BHP, pracownicze, schowkowe, ale też w skrzynkach, skrytkach. Pasuje do otworów o średn. 16/19 mm. Wykonany z odlewu ZnAl, pokryty warstwą niklu.

Zamek szyfrowy ze zmiennym szyfrem do szaf metalowych wraz z kluczem generalnym do odzyskania wprowadzonego kodu w wypadku awaryjnym 

Z odpowiednią krzywką pasuje do systemu ryglowania w 3-ch punktach (góra, środek, dół).

Odpowiedni do starszych szaf firm MalowLitpol oraz do szaf PromagKonsmetal, Met-LakMetalkasBakpol,Kartmap i innych.
 
Realizacje już od 1 szt.
Przy większych ilościach atrakcyjne upusty.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt - biuro@zamkidoszaf.pl

lub tel. (61) 661 99 00

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Zamki do Szaf - sklep z zamkami do szaf i szafek Zamki do Szaf - sklep z zamkami do szaf i szafek Odbiór w sklepie Darmowa!
Wysyłka za pobraniem Wysyłka za pobraniem 1-2 dni robocze 23,40 zł
Wysyłka po zapłacie Wysyłka po zapłacie 1-2 dni robocze 15,00 zł
zamkidoszaf.pl
najwyższa
jakość
tania
wysyłka
szybka
pomoc