Zamek wrzutowy na monety do szaf MON2

Ekonomiczny i bezpieczny zamek na monetę z mocną plastikową obudową oraz standardowymi wymiarami montażowymi 93,5x93,5mm. Zamek wrzutowy na monetę przeznaczonym do stosowania meblach metalowych - szafy, szafki ubraniowe, pracownicze, szkolne, schowkowe, depozytowe, do marketów, fitness, sal, basenowych. 

142,00 zł netto174,66 zł brutto

142,00 złnetto za 1

174,66 zł brutto za 1

Nowy produkt

Opis

Ekonomiczny i bezpieczny zamek na monetę z mocną plastikową obudową oraz standardowymi wymiarami montażowymi 93,5x93,5mm. Zamek wrzutowy na monetę przeznaczonym do stosowania meblach metalowych - szafy, szafki ubraniowe, pracownicze, szkolne, schowkowe, depozytowe, do marketów, fitness, sal, basenowych. Wrzucenie monety umożliwia zamkniecie zamka. Nastepnie po otwarciu zamka można odebrać monete lub. Dostosowany do wszystkich rodzajów monet i żetonów o średnicy w przedziale 20 mm do 30 mm oraz maks. grubości 3,2 mm (tj. 50 gr., 1, 2, 5 zł). Tacka na monetę w standardzie. Wymienny bębenek z podwójnie nacinanym kluczem oraz zabezpieczeniem klucza przed zniszczeniem. Dostępny do drzwi w wersji prawej lub lewej, w zależności od strony na którą są otwierane. Wykonany z odlewu ZnAl, pokryty warstwą niklu oraz tworzywa. 

Dostarczany w komplecie z 2-ma kluczami.

Możliwość zastosowania klucza generalnego (tzw. "matki", master) do otwierania każdego zamka z serii.

Stosowany przez wiodących producentów szaf: Malow,LitpolPromagKonsmetalMet-LakMetalkasBakpol,Kartmap i innych.

Realizacje już od 1 szt.
Przy większych ilościach atrakcyjne upusty.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt - biuro@zamkidoszaf.pl
 
lub tel. (61) 661 99 00

Wysyłka

Sposoby dostawy Nazwa kuriera Czas dostawy Koszt
Zamki do Szaf - sklep z zamkami do szaf i szafek Zamki do Szaf - sklep z zamkami do szaf i szafek Odbiór w sklepie Darmowa!
Wysyłka za pobraniem Wysyłka za pobraniem 1-2 dni robocze 23,40 zł
Wysyłka po zapłacie Wysyłka po zapłacie 1-2 dni robocze 15,00 zł
zamkidoszaf.pl
najwyższa
jakość
tania
wysyłka
szybka
pomoc